Titles you rated
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 5.0
PawnRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ManholeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
SplinterRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Time TrapRated ★ 3.0
GhoulRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
PainlessRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 3.5
A Wonderful MomentRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5