Movies
Ratings
80- XIA 2024 ENCORE CONCERT Chapter 1 : RecreationRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
A Long VisitRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 1.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0