Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
ChefRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 4.0
PunchRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
HardballRated ★ 4.0