Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Investigation AlienRated ★ 3.0