Movies
Ratings
638
BoltRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
LavaRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5