Movies
Ratings
857
WickedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0