Series
Ratings
30
Beef Season 1Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0