Movies
Ratings
420
OkjaRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5