Series
Ratings
142- Street Man FighterRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Cooking with ParisRated ★ 2.5
Hacks Season 1Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0- Chewing GumRated ★ 3.0
On My BlockRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0