Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0