Titles you rated
Love 911Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5