Movies
Ratings
1392
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
The Metal Band’s Guide to the Black HoleRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
 
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0- Wednesday Prayer GroupRated ★ 3.0
 - World PremiereRated ★ 4.0
 - Everybody Loves EverybodyRated ★ 2.5
 - A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 3.5
 - The Last Package for MamaRated ★ 3.0
 
First SummerRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5