Series
Ratings
167
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
 
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0