Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0