Movies
Ratings
122
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5