Titles you rated
Marvel's Luke CageRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0- Battle CreekRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5