Movies
Ratings
317
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5