Movies
Ratings
504
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0