Titles you rated
Her Private LifeRated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Second LoveRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0