Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.5
Stay AliveRated ★ 5.0
Day of the DeadRated ★ 3.5
The CollectionRated ★ 5.0
The CraziesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The RuinsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 3.0