Series
Ratings
83
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5