Movies
Ratings
50
Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0