Movies
Ratings
971
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
YoloRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0