Series
Ratings
339
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0