Series
Ratings
16
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
ManifestRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Super Band Season 2Rated ★ 4.0
Super BandRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 4.0