Movies
Ratings
235
TitanicRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Pelé: Birth of a LegendRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Life of BrianRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5