Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.0