Series
Ratings
84
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0