Movies
Ratings
86
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
MossRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5