Movies
Ratings
142
Captain MarvelRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5