Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Ace of the DiamondRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5