Movies
Ratings
296
The PiperRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0