Series
Ratings
114
Gakuen AliceRated ★ 4.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 5.0
- 유희왕 2기Rated ★ 4.5
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- BonobonoRated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0