Titles you rated
Forever the MomentRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0