Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5- Lady DaddyRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 3.0
Very Good GirlsRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5