Movies
Ratings
553
Princess AuroraRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Richie Rich's Christmas WishRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5- SawRated ★ 5.0