Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5