Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0