Series
Ratings
25
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 0.5
Sharp2Rated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5