Titles you rated
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
My NameRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5