Movies
Ratings
653
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5