Series
Ratings
113
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0