Movies
Ratings
171
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Deep RisingRated ★ 3.5