Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
Drifting HomeRated ★ 3.5
Tsurune the Movie: The First ArrowRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5- HyperventilationRated ★ 1.0