Titles you rated
PassengersRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.5
[REC]²Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.0