Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
LavaRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0