Series
Ratings
42
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0