Movies
Ratings
92
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Monte CarloRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5