Movies
Ratings
438
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CarriersRated ★ 2.5
UsRated ★ 2.5
JigsawRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
CamRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The NunRated ★ 2.0