Series
Ratings
31
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 1.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5